top of page
melike

Melike Şahin - Diva YorgunVe gerçekten uzun zamandır beklediğim bir şarkı. Mabel Matiz’in başarılı kaleminden çıkan bu sözler Melike Şahin’in sesiyle birleşince baş yapıt olmuş. Şarkı hakkında tek kelime kusur bulamıyorum. Dünden beri aralıksız dinlediğim ve aklıma sözleriyle kazınan bir şarkı oldu çok iyi.

uzi

Uzi – CaneyUzi’nin Azer Bülbül’ün Caney şarkısına böyle mixlemesi çok güzel olmuş. Tek kelimeyle muhteşem.

resim

Mavi Gri | BahadirTatliozOfficial - Aşka Çare BulunmazMavi Gri, Bahadır Tatlıöz ile beraber “Aşka Çare Bulunmaz” şarkısını yayınladılar. Sözleri Mavi Gri’nin solisti Akif Alkan’a ait. Şarkı ne iyi ne kötü diyebilirim arada açıp dinlemelik olmuş pek ısınamadım.

resim

Ezhel – OynarEzhel’in “Oynar” şarkısı dinleyiciyle buluştu. Şarkı yaza tam anlamıyla uyan bir şarkı olmuş. Zaten Ezhel’in yazdığı şarkının kötü olma ihtimali yok güzel olmuş.

resim

KÖFN – POPSTAR                                                                                                

Köfn “Popstar” albümünü tüm dijital platformlarda yayınladı. Albümün baş şarkısı olan “Popstar” açıkçası pek beklentimi karşılayamadı. Genel olarak albümü çok merak ediyordum ama hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.

resim

Ziynet Sali - Duy İstanbulZiynet Sali “Duy İstanbul” şarkısını dinleyiciyle

buluşturdu. Sözleri  Umut Yaşar Sarıkaya’ya ait. Açıkçası şarkı güzel ama klasik Ziynet Sali şarkısı olmuş. Pek fark göremedim diğer şarkılarıyla.

resim

Göksel - Burda KalayımGöksel’in “Burda Kalayım” şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Söz ve müzik Göksel’e ait, prodüktörlüğünü de Ozan Bayraşa üstleniyor.

resim

Berkay Altunyay - Ay ve DenizBerkay Altunyay’ın  seslendirdiği ‘’Ay ve Deniz’’ şarkısı Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Gerçekten kendini muazzam geliştiren bir isim. İlk çıktığı andan beri kendisini severek dinliyorum ve böyle yükseldiğini görmek çok mutlu ediyor. Şarkısı listelerde olmayı hak ediyor çok güzel olmuş.

resim

Uğur Şengül - Duyamıyorum Uğur Şengül’ün “Duyamıyorum” şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Kendisi çok severek takip ettiğim bir influencer ve sesinin güzel olduğunu biliyordum hep şarkı çıkarmasını istemiştim. Videolardada bu hayalinin olduğundan bahsediyordu ve bunu gerçekleştirmesi mutlu etti açıkçası. Sözleri Sefa Nuh Polat’a ait. Şarkıyı çok sevdim. Listelerde olması dileğiyle.

resim

Aynur Aydın - Öldürdüm Bizi

Aynur Aydın ‘ın yeni teklisi ‘’Öldürdüm Bizi‘’ Zeyn Müzik etiketiyle yayınlandı. Sözleri Aşkım Kapışmak’a ait olamsı beni şaşırttı gerçekten sözleri anlamlı bir şarkı yazmış. Tam yazın yolculuk yapılırken son ses dinlemelik olmuş.

bottom of page