top of page
r

Murat Boz – Derin Mevzular:

 Murat Boz’un yeni teklisi “Derin Mevzular” müzikseverlerle buluştu. Şarkının alt yapısını çok beğendim ama sözlerini pek anlayamadım. Şarkının yapımında Alperen Demir, Bade Derinöz ve Berkay Altunyay gibi birçok ismin bulunması da dikkatimden kaçmadı.

r

Hande Yener – HOP HOP:

Hande Yener'in yeni şarkısı “HOP HOP” dinleyiciyle buluştu. Şarkının alt yapısını Yener'in “Benden Bitane Daha Yok” şarkısına çok benzettim. Siz şarkıyı nasıl buldunuz?

r

Dolu Kadehi Ters Tut & Selin

Uzun zamandır beklediğim o şarkı sonunda çıktı. Gerçekten derin hisleri yaşatan bir şarkı olmuş. Şarkıyı her dinlediğimde farklı hislere ulaşabiliyorsun. Selin'in o sakinleştiren tınısı Uğurhan'ın sesiyle birleşince muhteşem baş yapıt olmuş. Harikasınız hep böyle devam edin

r

Kim Petras – King Of Heart:

Kim Petras'ın "King Of Heart" şarkısı dinleyiciyle buluştu. Şarkı açıkçası bi süre dinlenilip sonra sıkılınabilecek bir şarkı olmuş. Pek beğenemedim.

r

Nazan Öncel, Cem Adrian – Saykodelik: Nazan Öncel ve Cem Adrian işbirliği olan “Saykodelik” dinleyiciyle buluştu. Şarkıyı çok beğendim ister istemez yüzüne bir gülümseme getiren bir şarkı olmuş. İkilinin uyumuna da bayıldım.

r

Demi Lovato – SWINE: Demi Lovato’nun sürpriz bir şekilde yayınladığı yeni teklisi “SWINE” dinleyiciyle buluştu. Bu şarkı insanların haklarına ve seçim özgürlüklerine değiniyor özellikle kadınların hamileliklerine devam edip etmeyeceğını kendi karar verme hakkı olduğunu savunuyor. Demi Lovato şarkıda birçok mesaj verse de parçayı fazla beğenmedim.

r

Nil Karaibrahimgil – Seni Bir Daha Görmezsem Olmaz: Nil Karaibrahimgil'in yeni teklisi “Seni Bir Daha Görmezsem Olmaz” müzikseverlerle buluştu.

r

Can Bonomo, Nova Norda – ELALEM: Bu hafta çıkacak şarkılar arasında en çok merak ettiğim Can Bonomo ve Nova Norda’nın işbirliği olan “ELALEM” Şarkısı oldu. İkisinin de sesinde ki uyumu çı-ok sevdim ama şarkıya biraz daha alışmam gerekiyor.

r

Gazapizm –Yine edemedik Dans:

Gazapizm'in "Yine Edemedik Dans" şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Sözleri kendsine ait, müziğini Esat Bargun üstleniyor. 

r

Çakal – Cuma: 

Çakal’ın yeni EP’si “Hafta Sonu” tüm dijital platformlarda yerini aldı. Sözü, müziği kendisine ait olan şarkının yapımcılığını AZAK üstleniyor.

r

Nicki Minaj, İce Spice – Barbie World: 

Nicki Minaj ve Ice Spice’in  “Barbie” filmi için yaptıkları şarkı “Barbie World” dinleyiciyle buluştu.

bottom of page