top of page
Survivor All Star 2024'teki son gelişmeler;
Survivor
Dünyanın en zor yarışması olarak nitelendirilen Survivor 2024 All Star'da sular durulmuyor. Nagihan Karadere ve Aleyna Kalaycıoğlu'nun konsey gerilimi esnasında fiziksel temasın olması Acun Ilıcalı'nın sinir krizi geçirmesine neden oldu ve konseyi yarıda kesmek zorunda kaldı. Dün akşam yayınlanan bölümde konsey anından başlaması herkesin dikkatini çekti. Acun Ilıcalı o konseyde Nagihan Karadere'ye yaptıklarının Acun Medya tarafından kabul görmediğini açıkladı ve Nagihan'a iki seçenek sundu. ilk seçeneği Acun Medya ve survivor yarışmacılarından özür dilemesini aynı zamanda aynı davranışları tekrar göstermemesi istendi. 2. seçenek ise diskalifiye olmasıydı. Nagihan Kradere'nin kararı ise emeklerinin boşa gitmemesi için herkesten özür dilemek oldu ve 5 ödülden yaralanmama cezası aldı.
Nagihan Karadere
Acun Ilıcalı, aynı bölümde acil durum konseyi yaparak, Turabi ile Nihat'ın sağlık sorunu nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı.
Turabi
Turabi ve Nihat'ın veda haberi ardından Acun Ilıcalı kırmızı takıma 3 yeni isim katılacağını duyurdu. Merakla beklenen o 3 ismi konseyde tek tek duyuran Acun Ilıcalı, izleyenlerin heyecanlanmasına neden oldu.

işte Survivor'a katılacak olan o 3 isim;
AVATAR ATAKAN
Avatar Atakan
HİLMİ CEM İNTEPE
Hilmicem
SEMA AYDEMİR
Sema
bottom of page