top of page
images (4).jpeg

Yüzyüzeyken Konuşuruz - Tutun Sen Bana

Yüzyüzeyken Konuşuruz'un "Tutun Sen Bana" şarkısı yayınlandı. Sözleri solisti Kaan Boşnak'a ait. Şarkının sözlerini sevdim, altyapı ile birleşince de güzel olmuş.

images (5).jpeg

İrem Derici - Bitter

Son dönemlerde yükselişiyle büyük ses getiren İrem Derici'nin "Bitter" şarkısı çıktı. Burak Bulut'un kaleminden olan bu şarkı gerçekten tam yaz şarkısı olmuş.

maxresdefault.jpg

Ezhel & Summer Cem - Taştan

Ezhel, Summer Cem ile birlikte "Taştan" şarkısını yayınladı. Ezhel'in Summer Cem ile olan işbirliklerini seviyorum bu şarkısı da güzel olmuş

images (6).jpeg

Simge - Çapkınca

Simge'nin "Çapkınca" şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Şarkıyı açıkçası hiç beğenmedim. Simge'den daha iyi bir şarkı beklerdim hayal kırıklığına uğradım.

images (7).jpeg

Sefo - IMPARATOR

Sefo'nun "İmparator" şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Sefo'nun şarkılarına bayılıyorum ve bu yükselişi gerçekten muazzam. Kendini her konuda geliştiren bir isim bu işiyle de büyük ses getireceğine inanıyorum.

images (8).jpeg

Güneş - Ayna

Güneş'in "Ayna" şarkısı Sony Müzik etiketiyle dinleyiciyle buluştu.

Açıkçası bu şarkıyı da beğenemedim. Güneş'in önce ki şarkıları daha güzeldi.

images (9).jpeg

Selin - IMMA LIAR

Selin'in "IMMA LIAR" şarkısı dinleyiciyle buluştu. Selin'in kendisi global standartlarında geliştirmesi takdire şayan adeta. Gerçekten şarkısını sevdim. Umarım istediği sonucu yakalar.

images (10).jpeg

Derya Bedavacı - Tövbe

Derya Bedavacı'nın "Tövbe" şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Arabesk şarkı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Bedavacı'nın bu şarkısını beğenmemek mümkün değil.

images (11).jpeg

Ebru Gündeş - Bodrum / Bir Sebebi Var 

Ebru Gündeş, albümünden bizlere iki parçayı önden sundu. Ebru Gündeş'in sesine bayılıyorum. Bodrum şarkısını da İkilem'in Bir Sebebi Var şarkısını da güzel yorumlamış beğendim.

images (12).jpeg

Burak Bulut & Kurtuluş Kuş - Manolya

Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut'un "Manolya" şarkısı dinleyiciyle buştu.

images (13).jpeg

Seda Sayan - Narin Yarim

Seda Sayan, Banu Parlak'ın "Narin Yarim" şarksını seslendirdi. Şarkıyı Seda Sayan'ın sesine yakıştırdım güzel yorumlamış.

bottom of page