top of page
Dua-Lipa-Searches-for-Love-in-New-Single-Training-Season.png

Dua Lipa - Training Season

Dua Lipa’nın çıkacak olan 3. stüdyo albümünün 2. Çıkış parçası “Training Season” müzikseverlerle buluştu. Dua Lipa Bir röportajında albümünün herkesin sevmeyeceğini söylemişti ama şu ana kadar çıkan iki şarkıda son derece kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Beyonce - TEXAS HOLD ‘EmBeyonce, Super Bowl öncesi hayranlarını şaşırtarak çıkardığı süpriz şarkısı “TEXAS HOLD ‘Em” dinleyiciyle buluştu. Yakında çıkacak olan Contry albümünün içinde yer alan bu şarkıdan da anlayabileceğimiz gibi güzel bir albümün geldiğinin sinyallerini veriyor.

mariah-carey-ariana-grande-yes-and-remix-press-_1613-3ea16adf6c2440a6b7500534ffae2c55.jpg

Ariana Grande ve Mariah Carey - Yes, And?Ariana Grande’nin, Sevgililer Günün de duyurduğu “Yes, and?” Şarkısının Mariah Carey veriyosunu çıktı

jennifer-lopez-1-112723-0608a2de12c34a13b594d17e9dff69d5.jpg

Jennifer Lopez - This Is Me…Now

 

Bu sene çıkacak albümler arasında iddialı gördüğüm ama dinlediğimde tamamen hayal kırıklığına uğradığım Jennifer Lopez’in yeni albümğ “This Is Me…Now” tüm dijital platformlarda yayınlandı.

sddefault.jpg

Can Bonomo - Kara KonularCan Bonomo’nun yeni teklisi “Kara Konular” dinleyiciyle buluştu.

Kahraman Deniz - Seni TanımasamKahraman Deniz’in kendi kaleme aldığı teklisi “Seni Tanımasam” müzikseverlerle buluştu

 Bülent Özdemir Şarkıları Vol 1 ve Vol 2Son olarakta bir çok sanatçının bir araya gelerek çıkardığı “Bülent Özdemir Şarkıları Vol 1 ve Vol 2” yayınlandı. Albümde Yıldız Tilbe, Sezen Aksu ve Demet Akalın gibi büyük isimler yer alıyor.

bottom of page