top of page

Hall Of Me: Albümün çıkış şarkısına göre daha çok sevdim. Alt yapısı daha hoş ama yine de etkilenmedim. Felix’in bölümleri muhteşem.S-Class: Albümün baş single'ı olan “S-Class” şarkılar arasında en iyisi olsa da ben albümü fazla beğenmedim. Şarkıyı dinledikçe alışır mıyım bilmiyorum ama klibinde ki kaotik ortamı çok sevdim. Albüm beni biraz hayal kırıklığına uğrattı.ITEM: Bu şarkıda grubun başarısına değinilmiş, başarı için bir eşyaya gerek olmadığını başarının yetenek ve çalışmaktan geldiğini vurguluyorlar. Genel olarak şarkının vermek istediği mesajı sevdim ama listeme almayacağım bir şarkı.Super Bowl: Bu şarkı Stray Kids’in 2020’de çıkardığı “God’s Menu” yerine piyasaya sürülmesi bekleniyormuş hatta yayınlanan “God’s Menu” “Gad’s Menu 2” olması gerektiği söyleniyor. Bence Stray Kids iyi ki God’s Menu’yu ilk önce yayınlamış çünkü bu şarkı God’s Menu’nün yanından bile geçemez.

stray

Topline (Ft. Tiger JK): Şarkıya Güney Koreli rapçi Tiger Jk eşlik ediyor. Genel olarak uyumlarını ve şarkının alt yapısını beğendim.DLC: Albümde ki en az beğendiğim şarkı oldu. Dinlerken zevk almadım.GET LIT: Bu şarkıda Changbin’e bir kez daha hayran kaldım gerçekten çok iyi bir rapçi ama maalesef şarkıyı Changbin kadar beğenmedim.Collision: Şarkı üyelerden Han tarafından bestelenmiş. Han, şarkı da aşkı gezegenlerin çarpışmasına benzetmiş, biten aşkların da evrende kalan izler olarak tanımlamış. Anlayacağımız üzere aşk dolu bir şarkı olmuş.

stray kids

FNF: Bu şarkı Bang Chan’ın Twitter’da belirttiğine göre Avustralya orman yangınları için yazılmış. Daha slow bir şarkı olmuş ama rap kısmı vokal kısma göre daha sert buldum. Şarkının hoş bir tınısı var.Youtiful: Albümün 10. parçası olan “Youtiful”da en ilginç bulduğum şey şarkının ismi oldu. Bunun dışında şarkıda ki vokal uyumuna bayıldım.THE SOUND (Korean Ver.): Bu şarkı daha önce 9 şubat 2023’te Japonca albümleri “The SOUND”un baş şarkısı olarak yayınlandı. Bu albümde ise şarkının Korece versiyonunu yayınladılar. Şarkıyı ilk yayınladıkları zaman da beğenmemiştim şimdi de beğenmedim. Mixtape : Time Out: Albümün son şarkısı olan “Mixtape: Time Out” çok chill bir şarkı olmuş. Yaz aylarında dinlenecek hoş bir şarkı.

kapak
bottom of page