top of page
resim

Emir Can İğrek – ÇağırEmir Can İğrek’in “Çağır” şarkısı yayınlandı. Söz ve müzik kendisine ait, arenjesini   Yiğit Avcı üstleniyor. Çok kısa sürede “Parti İptal” albümünden olan bu şarkısı Youtube trendlerde yerini almış bulunmakta.

resim

Summer Cem feat. Ezhel – KONTAKBir diğer trendlerde yerini alan şarkımız Ezhel ve Summer Cem’den geliyor. Gerçekten klibiyle ve şarkıyla çok kaliteli bir iş olmuş ve ikilinin ses uyumlarını da çok beğendim. Yaza damgasını vuracak bir şarkı gibi duruyor.

resim

Tekir & Damla Yıldız - Yok YarınlarTekir’in Damla Yıldız ile birlikte çıkardıkları “Yok Yarınlar” şarkısı dinleyiciyle buluştu. Ağlaya Ağlaya şarkısıyla oldukça başarılı bir çıkış yapan ve adından söz ettiren bir isim olan Tekir bu şarkısıyla da aynı başarıyı yakalayacağını düşünüyorum.

resim

The Weeknd, Madonna, Playboi Carti – PopularThe Weeknd’in Madonna ile birlikte “Popular” şarkısı yayınlandı. The İdol için olan bu şarkıyı gerçekten çok merak etmiştim. Madonna ile uyumlarına diyecek söz yok muazzam bir baş yapıt olmuş. Tüm övgüleri sonuna kadar hak ediyorlar.

resim

Athena - Dam Üstüne Çul SererAli Kızıltuğ’un “Dam Üstüne Çul Serer” şarkısını yeniden seslendirdiler.

resim

Teoman – NilüferTeoman’ın “Nilüfer” şarkısı yayınlandı. Sözleri Müslüm Gürses’e ait. Müslüm Gürses’ten dinlemeye alışık olduğum bir şarkı fakat Teoman’ın yorumunu da beğendim.

resim

Bengü – VetoBengü’nün “Veto” şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Söz ve müzik Melihcan Ataklar, Barış Türkkal’a ait. Aranjörlüğünü bir çok şarkıya imza atmış Mustafa Ceceli üstleniyor.

resim

Ece Mumay – TanrıçaAngie Records etiketiyle, sözü ve müziği kendisine ait olan “Tanrıça” şarkısı tüm dijital platformlarda yerini aldı.Yaptığı şarkılarla üstüne katan bir isim fakat bu şarkısını beğenemedim.

resim

Reckol – MagandaReckol’ün “Maganda” şarkısı dinleyiciyle buluştu.

resim

Semicenk feat. Doğu Swag - Pişman DeğilimSon dönemlerde adından oldukça söz ettiren bir isim olan Semicenk, Doğu Swag ile “Pişman Değilim” teklisini yayınladılar. Dile dolanan bir şarkı olmuş. Klibide oldukça başarılı.

bottom of page