top of page

LP - Love Lines: Sıradışı bir sesi olan LP yeni EP’si “Love Lines”i yayınladı.  EP’nin ilk şarkısı olan “Love Song” LP’nin o güçlü vokalleriyle karşımıza çıkıyor. Ep’nin ikinci parçası “One Like You”ya gelecek olursak girişine ve sözlerine bayıldım. İki şarkı arasında en beğendiğim parça “One Like You” oldu. EP’Nin son şarkısı “Golden” ise Latin enstrümantal yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

maxresdefault.jpg

Davina Mıchelle – Dating The Davil:Daha önce hiç yorumunu yapmadığım Hollandalı şarkıcı aynı zamanda Youtuber olan Davina Michelle’nin yeni teklisi “Dating The Davil” dinleyiciyle buluştu. Uzun zamandır cover şarkılarını dinlediğim Davina’nın sesine bayılıyorum. Güçlü sesiyle her şarkının hakkını veren Hollandalı şarkıcı bu parçanın da üstesinden gelmiş.

Ek Açıklama 2023-08-04 165025.png

Doja Cat – Paint The Town Red:

 

Doja Cat’in çıkacak olan 4. Stüdyo albümünün dördüncü şarkısı olan “Paint The Town Red” müzikseverlerle buluştu.  Şarkının altyapısına bayıldım, albüme olan beklentim daha çok arttı.

Ek Açıklama 2023-08-04 165109.png

Bebe Rexha, David Guetta – One in a Million: 

 

Bebe Rexha ve David Guetta “I’m Good” şarkısının başarısından sonra tekrar bir araya gelerek “One in a Million” şarkısını piyasaya sürdüler. “I’m Good” şarkısına göre biraz düşük seviyede olduğunu,  onun kadar ortalığı inleteceğini düşünmüyorum.

zerrin-ozer-basit-numaralar.jpg

Zerrin Özer - Basit NumaralarMustafa Arapoğlu'nun kaleminden çıkan Basit Numaralar şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Şarkının sözleri Zerrin Özer'in eşşiz sesiyle birleşince ortaya baş yapıt çıkmış.

norm-ender.jpg

Norm Ender - Konuşun KonuşunNorm Ender'in Konuşun Konuşun şarkısı dinleyiciyle buluştu. Norm Ender'in rap tarzını severim fakat bu şarkısı sarmadı.

fundaa-745x465-1672045380.jpg

Funda Arar - Son Bir ŞarkıFunda Arar'ın "Son Bir Şarkı" adlı şarkısı dinleyiciyle buluştu. Sözleri Cenk Baş'a ait. Yapımcılığını Doğan Müzik üstleniyor.

channels4_profile.jpg

Can Bonomo - Ağla Şimdi Sonsuza KadarCan Bonomo'nun Ağla Şimdi Sonsuza Kadar şarkısı dinleyiciyle buluştu. Sözleri Can Bonomo'ya ait. Açıkçası Can Bonomo'nun önceki şarkılarını daha çok seviyorum.

Ek Açıklama 2023-08-04 165407.png

Sefo ve Simge - Görmem BöylesiniSefo ve Simge'nin Coke Studio'ya özel çıkardıkları Görmem Böylesini yayınlandı. Şarkıyı açıkçası beğendim ve Coke Studio'nun en beğendiğim şarkısı olabilir.

149098.jpg

Deeprisee ve Jabbar - Her Şeyi DeğilDeeperise ve Jabbar'ın "Her Şeyi Değil" şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Açıkçası birlikte önceden çıkardıkları şarkıyı daha çok sevmiştim bu şarkıyı pek beğenmedim.

_122081759_hepsi-grubunun-eski-solisti-gulcin-kazada-yaralandi-arkadasi-ise-hayatini-kaybe

 Gülçin Ergül - Deli Gibi SevGülçin Ergül'ün Deli Gibi Sev şarkısı yayınlandı. Son zamanlard çıkardığı Drama Queen şarkısını daha çok sevmiştim bu şarkıya pek alışamadım.

bottom of page