top of page
velet.jpg
Rafet-El-Roman-Derya-Kapak-scaled.jpg
tugba-yurt-333.jpg
maxresdefault.jpg
10e344983adcbda4078a28dbadc88942.1000x1000x1.jpg
bongos-index-64fb5b0d63991.jpg
dovecameron-marshmello_2_64fb63d8109df.jpg
arem-ozguc-arman-aydin-2023-1A.jpg

Velet – Deprem
Velet’in “Deprem” şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Velet’in böyle güzel bir işe imza atması beni çok duygulandırdı. Şarkıyı dinlerken ağlamamak elde değil.

Rafet El Roman & Derya - Sen ve Ben
Rafet El Roman ve Derya'nın yepyeni teklisi 'Sen ve Ben' El Roman Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Tuğba Yurt - Sonsuza Dek
Tuğba Yurt'un yeni tekli çalışması "Sonsuza Dek" Çizgim Event & DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı. Söz ve müzik Ersay Üner’e ait. Sonbahara özel bir şarkı olmuş sevdim.
 

Perdenin Ardındakiler - Bir Soruya Tutuldum
Perdenin Ardındakiler’in “Bir Soruya Tutuldum” şarkısı yayınlandı. Açıkçası aynı tür şarkılar yapmaları beni biraz sıktı şarkı güzel olsada farklı tarzlara da yönelmeliler.

Skapova – Ölmek İstedim
Skapova’nın “Ölmek İstedim” şarkısı dinleyiciyle buluştu. Sevdiğim gruplardan bir tanesi fakat şarkıya tam ısınamadım sadece sondaki birden yüksek notaya çıkması hoşuma gitti.

Cardi B - Bongos (feat. Megan Thee Stallion)
Cardi B ve Megan Thee Stallion’un “Bongos” şarkısı yayınlandı. Şarkı tam anlamıyla yazın sonuna yakışacak nitelikte. İş birliklerine her zaman bayıldığım bir ikili yine her zaman ki gibi harika bir iş çıkarmışlar.

Marshmello, Dove Cameron - Other Boys
Marshmello, Dove Cameron’un “Other Boys” şarkısı dinleyiciyle buluştu. Şarkının sözlerini Dove Cameron , Evan Blair , Heavy Mellow , Giselle Rosselli , GRACEY , Hugo Gruzman gibi birçok ünlü isim üstleniyor. 

Do You Ever Think Of Me
Arem Özgüç, Arman Aydın ve Fades’in “Do You Ever Think Of Me” şarkısı yayınlandı. Böyle üst düzeyde bir şarkıya imza atmaları muhteşem olmuş. Şarkının havasını Ava Max’ın şarkılarına benzettim. Ayrıca şarkının söz yazarının da Aqua grubundan Claus Norreen’in kaleminden olması da işi üst seviyeye çıkarmış.

bottom of page