top of page
sddefault.jpg

Sagopa Kajmer ve Mine Koşan - Geceler
Uzun bir aradan sonra Sagopa Kajmer, usta sanatçı Mine Koşan'ın "GECELER" adlı eserine Sago stili bir dokunuş yaparak geri döndü. Şarkının sözleri  Sagopa Kajmer ve Mine Koşan’a ait. Şarkıyı beğendim baya güzel olmuş.

dc021a25685c46c4a36abfa5db0812c0feride-720x375.jpg

Feride Hilal Akın - Susmadı
Feride Hilal Akın’ın “Susmadı” şarkısı dinleyiciyle buluştu. Sözleri Feride Hilal ve Şehriyar Ramazanzade’ye ait. Açıkçası Feride’nin şarkılarını beğenmemeye başladım. Kendisinin düşüşte olduğunu hissediyorum önceki şarkıları gibi değil.

maxresdefault.jpg

LVBEL C5 x GAMBİ - LETS GO PARTY!
LVBEL C5 ve GAMBİ’nin “LETS GO PARTY!” şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Şarkı tarzı bana göre değil ve sevemedim. Fakat klibi global tarzda olmuş beğendim.

maxresdefault (1).jpg

Termo feat Cem Adrian – GEL
Termo ve Cem Adrian’ın “Gel” şarkısı yayınlandı. Cem Adrian’ın sesi olduğu sürece bence hiçbir şarkı kötü olamaz. Şarkıyı sevdim ama bayılmadım alt yapısı daha iyi olabilirdi.

sddefault (1).jpg

Burak Bulut – Cano 2
Burak Bulut’un “Cano 2” şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı.

maxresdefault (2).jpg

Kurtuluş Kuş – Toplu Tüfekli
Kurtuluş Kuş’un sözleri Burak Bulut’a ait olan “Toplu Tüfekli” şarkısı dinleyiciyle buluştu. 

maxresdefault (3).jpg

Mert Demir – Ateşe Düştüm
Mert Demir’in “Ateşe Düştüm” şarkısı dinleyiciyle buluştu. Bu hafta üç şarkı yayınlaması şaşırttı açıkçası. Ama keşke şarkı daha iddialı olsaydı sevemedim.

gullu-klip-setini-fareler-basti-16362700_amp.jpg

Güllü – Yaşayamam Ki
Güllü’nün “Yaşayamam Ki” şarkısı dinleyiciyle buluştu. Güllü’nün büyüleyici sesini hep sevmişimdir. Her zaman ki gibi bu şarkısıda efsane olmuş beğendim.

bottom of page