top of page
Usher, Super Bowl devre arası gösterisinde sahne alacak.
R&B müziğinin dev isimlerinden olan Usher, Super Bowl devre arası gösterisinde sahne alacak ve normalden yaklaşık iki dakika daha uzun, 15 dakikayla tarihteki en uzun Super Bowl devre arası gösterilerinden birini gerçekleştirecek. Usher, tüm Super Bowl'a çıkan sanatçılar arasından en uzun devre arası gösterisini almayı başardığını şu şekilde dile getiriyor; "Nedenini açıklayamam ama bunu yapabildiğim ve ustalıkla yapabildiğim komik bir şeydi. Bu benimle ajansım arasında gerçekleşen çok büyük bir stratejik olaydı." Ünlü sanatçı aynı zamanda dünyanın en büyük sahnesinde sahne almaktan tedirgin olmadığını dile getiriyor.
TMZ'nin haberine göre Alicia Keys, Usher'ın Super Bowl devre arası şovunun özel konuğu olarak onaylandı. Usher'in, Alicia gibi bir efsane ismi devre arası şovuna davet etmesi çok akıllıca bir adım olduğunu düşünüyorum bu sayede gösterinin kalitesi ve piarı daha güçlü olacaktır.
Usher, Justin Bieber'la da Super Bowl devre arası şovunda birlikte performans sergilemesi konusunda iletişime geçtiği söyleniyor ama Justin bu teklifi kabul eder mi bilemiyorum. Justin Bieber teklifi kabul ederse, bu sene ki devre arası şovunun çok konuşulacağını düşünüyorum.
bottom of page